Kurs na architekturę

Dlaczego ten kurs na architekturę jest unikalny?

Ponieważ zapisując się przez tę stronę dostajesz indywidulane prowadzenie przeze mnie - Wojciecha Domińczaka w ramach programu Architektura 200!

Ważne motto:

Jeżeli chcesz zostać mistrzem, nie idź do mistrza - idź do jego nauczyciela

Trzy korzyści, które dostaniesz zapisując się tu i teraz na kurs na architekturę

Poprowadzę Twoje portfolio

Kurs na architekturę to przede wszystkim rysunek. Ale trzeba też złożyć portfolio. I nie tylko rysunkowe. Wiesz jak?
- Ja Ci w tym pomogę.
Mam na koncie przygotowanie 693 portfolii

Indywidulany kontakt i prowadzenie

Masz pytanie. Nie wiesz w którą stronę pójść. Chcesz się dowiedzieć co poprawić w rysunku - jestem do dyspozycji na Fb - Ty piszesz a Ja Ci odpowiadam

Złota Dekada

W swojej karierze aż 15 razy w 15 lat tak przygotowałem kandydatów, że pierwsza osoba na architekturze była ode mnie. Wiem jak to robić. I Tobie też pomogę.

Architektura 200 - dodatkowy kurs na architekturę z indywidualnym prowadzeniem

Poprowadzę Cię indywidualnie!

W takich sytuacjach kurs na architekturę to będzie nauka rysunku, wyobraźni przestrzennej, perspektywy a Architektura 200 to indywidualne robienie zadań do egzaminu na architekturę.

Pamiętaj, że oprócz tego masz jeszcze coś co nazywamy WSMZ – Wielkie Sobotnie Mega Zestawienie. Czyli zestawienie wykonanych przez innych kandydatów na architekturę

Zapisz się na kurs na architekturę i korzystaj z dodatku jakim jest indywidulane prowadzenie

Unikalny program naszej szkoły rysunku

Przeczytaj co o nas mówią osoby które chodziły na kurs na architekturę w zeszłym roku:

Kurs na architekturę Domin został wybrany na podstawie polecenia byłej wychowanki z klasy mojej mamy (mama jest nauczycielką), która dostała się na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Tak naprawdę to na kurs rysunku zapisała mnie mama, sam pewnie nigdy bym się nie zebrał w sobie żeby to zrobić. Domin dał mi mnóstwo fajnych wspomnień, jeszcze więcej dobrych znajomych, a nawet przyjaciół oraz doskonałe wskazówki jak rozwijać się w nauce rysunku. Mogę powiedzieć, że mój drugi dom jest na Chmielnej 98 - siedzibie tej szkoły rysunku. Jestem spoza Warszawy, więc gdy tam jadę, zawsze mam gdzie spotkać się z dobrymi ludźmi, zostawić plecak lub przenocować. Szczerze polecam!
kandydat na architekturę
Michał Kubicki
Student architektury
Otóż szczerze Kurs na architekturę Domin trochę mnie rozszerzył. Tak jakbyś usypywał wyspę na plony czy coś w tym stylu, lecz raczej w kontekście nauki rysunku. Szkoła rysunku Domin stała się taką normalnością od paru lat i teraz będzie mi trochę brakować tych coniedzielnych zajęć. Nie da się zapomnieć o nabytej wiedzy artystycznej, perspektywicznej, wrażliwości na piękno, oraz wiele innych rzeczach, których się nauczyłem w Dominie. Niech dowodem tego, że chyba coś wiem będzie fakt, że zająłem 36 miejsce na polską architekturę a na angielską 27. W porównaniu do mojej koleżanki z innego kursu rysunku, zajęła ona około 200 miejsce a na angielską około 60. Ludzie w Dominie również są niesamowici pod względem warsztatu i osobowości. Jak są osoby, które myślą o architekturze to Kurs na architekturę Domin jest pewnikiem. Tak myślę o Dominie jeśli chodzi o szkołę rysunku.
zdjęcie profilowe
Mateusz Tokarczyk
Student architektury

Zapisz się na kurs przygotowawczy na architekturę

Co zawiera kurs na architekturę w Dominie

Archimistrz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Próbne Egzaminy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Platforma z ćwiczeniami Video

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria prac kandydatów na architekturę wraz z wyjaśnieniami

Próbne egzaminy na architekturę - przykładowe tematy i rozwiązania

Rysunek architektoniczny - video pokazujące wszystko od początku do końca

Ale mam dla Ciebie coś jeszcze - kurs akwareli

Jak podejść do matury kiedy wybieram się na architekturę

Wyjaśnienie portfolio

Program Kursu na architekturę wraz z wyjaśnieniami

Obrazowe wyjaśnienie pojęć

Użyteczne artykuły z innych stron

Jak zrobić portfolio na architekturę

Kompendium wiedzy

11 porad 11 specjalistów

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Książki dla architekta

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Architektura Polska

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Jeszcze więcej opinii

Domina wybrałem głównie z tego powodu, że to on dominuje od kilkunastu lat jeśli chodzi o wyniki na architekturę. Nie wiedziałem jednak, że nie jest to taka zwykła szkoła, gdzie są nauczyciele oceny, zaliczenia, a społeczność, która po pewnym czasie staje się twoją drugą rodziną. Domin przede wszystkim nauczył mnie rysunku, ale także pracowitości i tego jak się motywować. Ukierunkował mnie jako człowieka, że w końcu znalazłem rzeczy które robię dobrze i sprawiają mi frajdę i nie chodzi tylko o rysunek, ale także o kreatywność.
Łukasz Pałczyński
Designer
Wybrałam DOMINa zwyczajnie z polecenia przez koleżankę brata, a skoro zdecydowałam się iść na architekturę i słyszałam, że to najlepsza szkoła rysunku, z której wiele osób się dostaje na ten kierunek, to się zapisałam. Dało mi to o wiele więcej niż bym się spodziewała. Rozwinęłam swój rysunek na tyle, że obecnie mam dużo zamówień na obrazy czy rysunki. Ale co najważniejsze poznałam świetnych ludzi. DOMIN ma coś w sobie takiego, że kumuluje niesamowicie sympatyczne, wrażliwe i pomocne osoby. Dzięki temu ta atmosfera jest po prostu zajebista. Ludzie traktują się w pewnym sensie jak rodzinę, bo nie ma negatywnej atmosfery i każdy sobie pomaga. Nigdy nie poznałam takiego wspaniałego towarzystwa i myślę że nie znalazłabym go w innym miejscu.
Weronika Boczar
Designer

Kurs na architekturę - podsumowanie