Rysunki na sprzedaż

Na tej podstronie będzie widać czy mam jakiś rysunek na sprzedaż. Jeżeli będzie –  to tu na górze będzie jego skan. Niżej będą sprzedane. I wtedy będzie wyraźna adnotacja – „Sprzedane”

Prace, które „zeszły” pozostaną na stronie i będzie można zobaczyć co ewentualnie rysuję i czego można się spodziewać w przyszłości.

Rysunek można kupić ode mnie tylko bezpośrednio. Nie znajdziesz ich w żadnej galerii. Za mało tego powstaje żebym miał coś do wstawiania. 

Bardzo chętnie wymienię się z innymi artystami na tworzoną przez nich sztukę.

Wymiana barterowa sztuki

Jeżeli ktoś bardzo, bardzo chciałby mieć coś mojego a nie ma na to kasy to zawsze wchodzi w grę jakaś inna wymiana barterowa 🙂 a czemu nie 😉 Ja tworzę dla frajdy

Wymiana barterowa

Aktualnie dostępne:

Rysunek na sprzedaż : "Karpiowa Polski Królowa"

Tytuł : „Karpiowa Polski Królowa”

Oryginał. Cena:1999 zł

format A3, cienkopis

data wykonania 8 sierpnia 2021

„Nasiedziałem się nad nim. I jestem zadowolony. To jest pierwszy rysunek od bardzo dawna który wystawiam na sprzedaż. Pomyśl tylko mieć oryginał! Jeden jedyny na świecie. Bo kopii tego rysunku nie narysuję. A poza tym mieć mój rysunek to rzadkość. Bo proza dnia codziennego zabiera czas, mnóstwo czasu”

Rysunki sprzedane

Rysunek na sprzedaż - "Coral" Sprzedane

Tytuł „Coral”

Oryginał, cena 2000 zł

Format A3, cienkopis

data wykonania 20 Października 2020

„Ten rysunek nie miał być na sprzedaż. Miałem go dać jakiemuś przyjacielowi. Ale ktoś tak intensywnie się dobijał że chce go mieć że się zgodziłem. Powstał w ramach międzynarodowej akcji pt Inktober 2020″