Rysunki na sprzedaż

Na tej podstronie będzie widać czy mam jakiś rysunek na sprzedaż. Jeżeli będzie –  to tu na górze będzie jego skan. Niżej będą sprzedane. I wtedy będzie wyraźna adnotacja – „Sprzedane”

Prace, które „zeszły” pozostaną na stronie i będzie można zobaczyć co ewentualnie rysuję i czego można się spodziewać w przyszłości.

Rysunek można kupić ode mnie tylko bezpośrednio. Nie znajdziesz ich w żadnej galerii. Za mało tego powstaje żebym miał coś do wstawiania. 

Bardzo chętnie wymienię się z innymi artystami na tworzoną przez nich sztukę.

Jeżeli ktoś bardzo, bardzo chciałby mieć coś mojego a nie ma na to kasy to zawsze wchodzi w grę jakaś inna wymiana barterowa 🙂 a czemu nie 😉 Ja tworzę dla frajdy

Aktualnie dostępne:

Rysunek na sprzedaż - Wierzby mazowieckie Co za akcja!!!

To była świetna inicjatywa!

Postanowiłem wystawić na sprzedaż jeden rysunek żeby zasilić finansowo moją ukochaną Misię. 

Misia to córeczka moich znajomych a dokładnie Marka Jaxa-Chamiec. To kochane dziecko urodziło się ciężko chore. Ma wadę serduszka i ma Zespół Downa. Potrzebuje rehabilitacji a jak wiesz idzie na to bardzo dużo środków. Wystawiłem więc swoją pracę na sprzedaż żeby zasilić ich budżet. Praca sprzedała się w mniej niż dobę – wystawiłem ją na Allegro Lokalnie. 

Co ciekawe kupiła ją inna moja uczennica z dawien dawna Marysia. To o tyle jest niesamowite, że sama ma brata z Zespołem Downa. Wzruszyło mnie to bardzo. 

Nie minęło parę godzin jak jeszcze inny mój uczeń Paweł Głowacki, dziś architekt prowadzący własną praktykę zawodową. Też wyraził chęć zakupu takiego obrazka a że miałem jeszcze jeden rysunek na sprzedaż z cyklu Wierzby mazowieckie to również sprzedałem go a cały dochód poszedł na Misię!

Kiedy jeszcze z Pawłem dogrywałem sprawę zakupu, trzecia osoba napisała do mnie, że też tak chce. Byłem przeszczęśliwy. Udało się sprzedać grafiki za 6.000 zł. Całą kasa od razu była wpłacana na rzecz Misi.

Emocje sięgają zenitu – jest kolejne podbicie stawki!

Kilka dni po całym wydarzeniu dostaję wiadomość od Tytusa Brzozowskiego „Wojtek, dopiero trafiłem na Twój wpis. Czy masz jeszcze jedną taką wierzbę? Miałem w końcu cykl zawierał 13 przykładów. 

Tytus kupił czwartą pracę a ja czułem, że wydarzyło się coś wielkiego! Cała czwórka : Marysia, Paulina, Paweł i Tytus byli moimi uczniami. I cieszę się że tworzymy coś na czym bardzo mi zależy – Rodzinę Domina.

Jeżeli masz taką możliwość i chciałbyś wesprzeć Misię to zamów u mnie rysunek. Kasę za niego wpłacasz nie do mnie ale do bezpośrednio rodzicom Misi. Nie dość że robisz wspaniałą rzecz to jeszcze dostajesz unikalny oryginał rysunku zrobionego przez szefa-założyciela Szkoły Rysunku Domin. A wiedz że mój rysunek na sprzedaż do rzadkość. Bo jestem zabieganym człowiekiem. Nie znajdziesz też rysunku w żadnej galerii. Robię ich za mało i schodzą natychmiast.

 
a poniżej masz Wierzby które się sprzedały

Rysunek na sprzedaż : "Karpiowa Polski Królowa" SPRZEDANE!

Tytuł : „Karpiowa Polski Królowa”

Oryginał. Cena:1999 zł

format A3, cienkopis

data wykonania 8 sierpnia 2021

„Nasiedziałem się nad nim. I jestem zadowolony. To jest pierwszy rysunek od bardzo dawna który wystawiam na sprzedaż. Pomyśl tylko mieć oryginał! Jeden jedyny na świecie. Bo kopii tego rysunku nie narysuję. A poza tym mieć mój rysunek to rzadkość. Bo proza dnia codziennego zabiera czas, mnóstwo czasu”

Rysunki sprzedane

Rysunek na sprzedaż - "Coral" Sprzedane

Tytuł „Coral”

Oryginał, cena 2000 zł

Format A3, cienkopis

data wykonania 20 Października 2020

„Ten rysunek nie miał być na sprzedaż. Miałem go dać jakiemuś przyjacielowi. Ale ktoś tak intensywnie się dobijał że chce go mieć że się zgodziłem. Powstał w ramach międzynarodowej akcji pt Inktober 2020″